Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Realitní kancelář JUDr. Josef Křen Váš partner od roku 1997

Asociace Realitních Kanceláří ČR


Projekty

Horské domy a apartmány Klínovec

Apartmán 3+kk s balkonem
Dům 5+kk s dvougaráží a parkovacím staním - PRODÁNO
Dům 5+kk s garáží a parkovacím stáním - PRODÁNO

Dovolujeme si vám představit moderní horské domy a apartmány na Klínovci, které jsou situovány v uzavřeném resortu Ski village v Krušných horách.

Tento resort se nachází v katastrálním území Loučná pod Klínovcem na mírném Jiho-západním svahu s nádhernou vyhlídkou na SKI centrum Klínovec a Německé městečko Oberwiesenthal. Jedná se o resort opatřený automatickou bránou s dálkovým a kódovým otevíráním zabraňující vjezd nežádaným osobám.

Domy mají připojení na vodovodní řád, elektřinu a plyn. Příjezdová cesta je asfaltová. Domky jsou projektovány z přírodních materiálů tak, aby dobře zapadaly do zdejšího prostředí Krušných hor. Použito je především kvalitní dřevo a kámen.

Skiareál Klínovec je největší lyžařské středisko Krušných hor, s přepravní kapacitou 12 500 osob/hod. Na Klínovci najdete 4 sedačkové lanovky a 7 lyžařských vleků. K dispozici je snowpark s mnoha skoky a překážkami a také 50 km upravovaných běžeckých tratí. Nachází se pouze 120 km severozápadně od Prahy a leží v těsné blízkosti hranice s Německem a střediskem Oberwiesenthal. Tradičně nabízí po celou sezónu výtečné sněhové podmínky na 18 km sjezdových tratí různých obtížností, o rozloze 50 ha, které jsou z 90% zajištěny technickým sněhem. Lyžařské středisko prošlo výraznou modernizací a na lyžaře a snowboardisty čeká celá řada novinek. V letošním roce vyrostla další lanovka s oranžovou krycí bublinou na jižní straně. Tato nahradí historickou jednosedačku na sjezdovce Jáchymovká. V nové části areálu na jížní straně byla také zbudována nová sjezdovka, která je na české poměry velmi unikátní svými parametry. Měří totiž na délku 3 km, její šířka je až 100 m a převýšení 500 m.

Na jižní straně Klínovce vzniklo nové zázemí pro všechny lyžaře. Najdete zde občerstvení a Apres Ski bar, lyžařskou školu, půjčovnu vybavení a také výukové centrum s pojízdným pásem pro nejmenší lyžaře. I v letošním roce pokračuje úspěšná přeshraniční spolupráce s lyžařským areálem Oberwiesenthal. Tento Skiregion Fichtelberg – Klínovec nabízí 33 km sjezdových tratí všech obtížností a to již od dvoudenních pernamentek. Přes hranice a mezi vrcholy Vás zdarma převeze skibus za 10 minut. Více informací naleznete na internetových stránkách www.zima.klinovec.cz , www.oberwiesenthal. de/cz/ Lyžařský vlek Cinema star je od domu vzdálen cca 350 m / především na lyžích / Výstavba: květen 2015 až prosinec 2015.

Webdesign Estetica Online
Copyright 2015 – JUDr. Josef Křen – Realitní kancelář