Realitní kancelář JUDr. Josef Křen Váš partner od roku 1997

Asociace Realitních Kanceláří ČR


Realitní a právní kancelář JUDr. Josef Křen

Rodinná kancelář

Jsme rodinná realitní kancelář působící na trhu s nemovitostmi od roku 1997. Mezi členy Asociace realitních kanceláří patříme od roku 2003. V našem týmu jsou certifikovaní a proškolení makléři s dlouholetou praxí v oboru. Řešíme i velmi složité obchodní případy.

Prodej a pronájem nemovitostí, bytů, pozemků

Zajišťujeme prodeje a pronájmy nemovitostí, včetně převodů členství družstevních bytů, v celé České republice, nejvíce v Praze a Středočeském kraji; specializujeme se na severozápadní oblast Prahy, okres Praha - západ a okresy přilehlé. Ve vybraných lokalitách nemovitosti i vykupujeme.

V rámci činnosti naší realitní kanceláře zajišťujeme i služby nepřímo související s činností realitní kanceláře, dělení pozemků, zajištění souhlasů příslušných orgánů státní správy k dělení pozemků, územní souhlasy a územní řízení, poskytujeme součinnost při žádostech o změnu územního plánu nebo o změnu jeho směrné části.

Poskytujeme poradenství pro dosažení optimálního zhodnocení prodávaných nemovitostí v rámci dosažení maximální ceny, z praxe víme, že stanovením optimálního postupu lze zhodnotit především pozemky.

Právní poradenství

V rámci činnosti realitní kanceláře poskytujeme bezplatné právní poradenství specializované na obecné i konkrétní dotazy spojené s trhem s nemovitostmi. Prezentujeme se na více než 33 realitních serverech.

Asociace realitních kanceláří České republiky

Od roku 2003 jsme členy Asociace realitních kanceláří České republiky, exkluzivního profesního sdružení realitních kanceláří. Jedná se o vysoce výběrovou organizaci, kdy členství v asociaci je podmíněno dodržováním etického kodexu realitní kanceláře., Podmínkou členství je povinné pojištění činnosti realitní kanceláře, absolvování profesních kurzů pro realitní makléře a pravidelná certifikace.

Shrnutí naší činnosti

  • Poskytujeme bezplatnou realitní poradnu
  • Zajišťujeme prodeje v rámci celé České republiky
  • Kromě běžných prodejů zajišťujeme i prodeje problémové, prodeje nemovitostí zatížených exekucemi, soudcovskými zástavními právy a věcnými břemeny
  • Ve vybraných lokalitách nemovitosti i vykupujeme V rámci činnosti naší realitní kanceláře zajišťujeme i služby nepřímo související s činností realitní kanceláře
  • Zajišťujeme pronájmy nemovitostí
  • Zajišťujeme převody družstevních bytů Poskytujeme poradenství pro dosažení optimálního zhodnocení prodávaných nemovitostí
  • Prezentujeme se na více než 33 realitních serverech
  • Přes spolupracující subjekty zajišťujeme úvěry, soudní odhady, projekční činnost, geodetické práce
  Odhady
Webdesign Estetica Online
Copyright 2015 – JUDr. Josef Křen – Realitní kancelář